facebook
טלפון: עמי: 054-220-37-18
לפרטים התקשרו, עמי
054-220-37-18
  • נשמח לעמוד לשירותך בכל נושא ועניין

    למידע נוסף השאר פרטים

    ונחזור אלייך בהקדם!

טיול משפחות אתגרי במדירה פורטוגל

טיול משפחות אתגרי במדירה פורטוגל, חוויה שלא תשכחו לעולם

האי מדירה, "גן העדן של האוקיינוס האטלנטי", נוצר ע"י התפרצות של הר געש תת ימי. השילוב של האקלים הנוח והאדמה הוולקנית יצרו תצורות נוף יפיפיות ומגוון גדול ומיוחד של צמחייה שמכסה את מרבית האי.
הפורטוגזים, שגילו את האי במאה החמש עשרה, הפכו אותו אתר התיישבות בזכות מערכת איסוף מים גאונית שאוספת מים בתעלות בגובה רב: Levadas.
במהלך השנים, מדיירה הפכה לגן עדן למטיילים. מאות קילומטרים של מסלולים מאפשרים לגלות את המגוון יוצא הדופן של נופים: גבעות תלולות המשקיפים על האוקיינוס האטלנטי, הפסגות של הרי געש, גנים מדורגים, יערות אקליפטוס ואורן, יער לאוריסילבה העתיק והשפע של מיני צמחים נוכחים בכל גבהים.
יום 1
טיסה לאי מדירה. הגעה והעברה למלון. הרצאת פתיחה והצגת תכנית השבוע. בהתאם לזמן ההגעה תיתכן פעילות כלשהי.
יום 2
טיול רגלי באזור סן לורנצו. חצי אי וולקני במקור, עשוי בעיקר מבזלת. האקלים הצחיח למחצה וחשיפתו לרוחות הצפון פיסלו את הקרקע והצמחייה הנמוכה. נצפה באיים הקרובים הבזלתיים ויתכן שנראה את המין הנדיר של כלבי הים המיוחדים למדירה ונקראים "זאבי ים". נטפס לפסגה לתצפית, נרד למערה, נשחה ונאכל צהריים.
אחר הצהרים, נצא לשייט אל המגדלור והחוף הצפוני, נשהה זמן מה במפרץ ארבה ומשם נחזור ליבשה. (ישנה אופציה של חתירה בקייקים במקום השייט בסירה עד מצ'יקו – בין 3 ל-4 שעות).
יום 3
קניוניג (סנפלינג במפלי מים)
קניוניג היא חוויה מרגשת של שילוב בין הליכה, קפיצה, שחיה במים וירידה בסנפלינג במפלים קטנים. פעילות המבטיחה רגעים בלתי נשכחים וחוויית טבע בדרך ייחודית ושונה מהרגיל.
אחה"צ סדנת קליעת סלים מסורתית
הכפר קמצ'ה הינו כפר קטן יפהפה המשמר את המסורת העתיקה של קליעת סלים בטכניקות קדומות. הכפר שנקרא גם "הכפר של מכיני הסלים" הוא המרכז של תעשיית מלאכת הקליעה של מדירה.
יום 4
פסגת פדרס- טיול לאורך הלבדה של Caldeirão Verde.
הלבדה היא מערכת תעלות השקיה שנוצרה במאה ה 16, שחוצה את כל שדרת ההר הגבוה של מדירה. היא עוברת לאורך צוקים תלולים, חצובה בתוך במנהרות שעוברות במעמקי ההרים, ואוספת לתוכה את הנגר העלי לטובת השקיית האדמות החקלאיות.
היום מהוות הלבדות מסלול טיול מהנה שעובר בתוך חורש עבות, דרך מפלים ותצורות נוף מיוחדות.
יום 5
ביקור בעיר הבירה FUNCHAL.
העיר היא מודרנית וקוסמופוליטית ואינה דומה לתקופה של שודדי הים שהקימו אותה. היא מפורסמת בעיקר בגלל מזג האוויר החמים כל השנה וכמובן בגלל שחקן הכדורגל המפורסם בעולם קריסטיאנו רונאלדו. זהו יום חפשי לשוטטות בעיר, לביקור בעיר העתיקה, בשוק, נסיעה ברכבל למונטה, הגנים הבוטנים, המכון ליין ורקמות, מוזיאון רונאלדו ועוד פעילויות מעניינות.
יום 6
תצפית בדולפינים ולוויתנים
מדירה נחשבת כמקום התצפית הטוב ביותר של דולפינים ולוויתנים כיון שהיא נמצאת על מסלול ההגירה שלהם. כעשרים ותשעה מינים מתוך השמונים הקיימים נראים כאן במשך השנה. השייט בסירה אורך כשלוש שעות ותצפיתן על החוף מדווח היכן אפשר לראותם. צוות מיומן מתלווה לשייט ומסביר על אורחות חייהם. תתאפשר עצירה של לשחייה ושנורקל.
במידה ונספיק אחר הצהריים אפשר ללכת כ-800 מטר ב"שביל היחפים" המאפשר רפלקסולוגיה לרגליים
יום 7
העברה לשדה התעופה וטיסה הביתה.

להצעה לפעילות: עמי- 054-2203718  \  sulamotvchavalim@gmail.com

למעוניינים במידע על יום גיבוש

Sorry, comments are closed for this post.